اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 46
    کد: 182921
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
    همزمان با روز بزرگداشت شعر و ادب فارسی صورت گرفت ؛

    برگزاری طرح « صدای آبی دریا» با حضور عضو محترم شورای اسلا می شهر مشهد

    عقیل قدرتی ، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 9 ، از برگزاری طرح « صدای آبی دریا » با حضور سرکار خانم رمارم ، عضو محترم کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر مشهد و در چارچوب سلسله اقدامات این معاونت در حوزه توانمند سازی کودکان حاشیه شهر خبر داد.
    برگزاری طرح « صدای آبی دریا» با حضور عضو محترم شورای اسلا می شهر مشهد

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، معاون فرهنگی و اجتماعی این منطقه در تشریح خبر مذکور بیان داشت : در سال های اخیر ، جمعیت قابل توجهی از شهروندان در مناطق حاشیه شهر مستقر و به جهت توزیع نامناسب امکانات ، از خدمات رفاهی و فرهنگی کمتری برخوردار شدند ، لذا طرح مذکور با عنوان طرح « صدای آبی دریا » در چارچوب سلسله اقدامات معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حوزه توانمند سازی کودکان حاشیه شهر با همکاری شهرداری منطقه 9 و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی اجرا گردید.

     

    قدرتی افزود : این رویداد همزمان با روز بزرگداشت شعر و ادب پارسی و با حضور 100 نفر از کودکان ساکن در حاشیه شهر این منطقه از جمله محله صابر در قالب تور نیم روزه از ساعت 9 صبح الی 17 روز چهارشنبه 27 شهریور ماه در محل بوستان خورشید اجرا گردید.

     

     

    وی تصریح کرد : در این رویداد اجتماعی ، پس از برگزاری کارگاه های آموزشی متنوع از جمله آموزش و ساخت نشریه دیواری ، آموزش های مهارت های ارتقایی و ... کلیه ثبت نام شدگان این طرح به عضویت کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی به جهت آموزش سایر توانمندی های لازم در آمدند.

     

    تعداد بازدید: 46
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد