اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 72
    کد: 176533
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۳

    اقدام نوآورانه شهرداری منطقه 9 در حوزه خدمات شهری

    مجتبی میربلوکی ، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 9 گفت : زیباسازی شهری یکی از مولفه های حائز اهمیت به شمار می رود که میزان احترام و توجه مدیران شهری را به شهروندان به تصویر می کشد .
    اقدام نوآورانه شهرداری منطقه 9 در حوزه خدمات شهری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، رئیس اداره خدمات شهری این منطقه با بیان این مطلب اظهار داشت : زیباسازی شهری یکی از مولفه های حائز اهمیت به شمار می رود که میزان احترام و توجه مدیران شهری را به شهروندان به تصویر می کشد .

     

    میربلوکی اظهار داشت : شهری که با سیمایی مخدوش روبرو است ، طراوت و سرزندگی مطلوبی در آن وجود ندارد و از جمله بخش هایی که باعث ایجاد جلوه ای زیبا و خوشایند در اذهان عمومی مردم می شود همین المان های شهری ، فضاهای سبز ، نمای خیابان ها و سازه های شهری است .

     

    وی در ادامه افزود :  در همین راستا و با هدف استفاده از پتانسیل های موجود و همچنین افزایش زیبایی بصری و ایجاد تنوع و هماهنگ سازی در مناظر شهری ، این منطقه اقدام به اجرای رنگ آمیزی و نقاشی کانکس های سرویس بهداشتی در سطح منطقه نموده است .

     

    وی خاطر نشان کرد : آغاز این طرح از بلوار هاشمیه شروع و به تدریج در سایر محدوده های سطح منطقه نیز به مرحله اجرا در خواهد آمد.

     

    تعداد بازدید: 72
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد