اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 130
    کد: 176456
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

    مراسم تودیع و معارفه رئیس فضای سبز منطقه 9

    صبح امروز ، چهارشنبه 22 خردادماه طی مراسمی با حضور شهردار منطقه و جمعی از مسئولین ، مراسم تودیع و معارفه رئیس فضای سبز و مسئول بوستان خورشید این منطقه در محل سالن اجتماعات برگزار شد.
    مراسم تودیع و معارفه رئیس فضای سبز منطقه 9

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، در این مراسم حسین فرهادیان ، شهردار منطقه نه ضمن قدردانی از زحمات مهندس حسنی و تلاش های صورت گرفته در راستای تحقق اهداف و اجرای اولویت های سازمانی در این حوزه عنوان نمود : باتوجه به ویژگی ها و پتانسیل های موجود در منطقه از جمله وجود کمربند سبز جنوبی و بوستان هایی همچون خورشید که بستر مناسبی برای اجرای اقدامات شاخص دارند می توانیم اثرات مثبت و ارزنده ای در حوزه فضای سبز داشته باشیم .

     

    وی افزود : برخی از محدوده های این منطقه تازه تاسیس است و ظرفیت گسترس و احداث پارک در این قسمت ها نیز وجود دارد که البته شایان ذکر است که این بدان معنی نیست که از مبحث نگهداری و بازپیرایی فضاهای سبز موجود غافل شویم چراکه اصولا نگهداری و حفظ وضعیت موجود از درجه اهمیت بالاتری برخوردار است.

     

    فرهادیان در پایان اظهار داشت : اهمیت به فضای سبز در سطح شهر و ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش روحیه شهروندان جز اولویت های کاری این منطقه خواهد بود و لازمه نیل و تحقق به اهداف سازمانی وجود نیروهای دلسوز با پشتکار فراوان خواهد بود.

     

    در پایان این مراسم طی احکامی از سوی شهردار منطقه ، جناب آقای حمید شرکت سعدی به عنوان رئیس اداره فضای سبز منطقه 9 منصوب و از زحمات جناب آقای حسنی قدردانی گردید . همچنین طی حکمی جداگانه جناب آقای مهدی مقدم نیز به عنوان مسئول بوستان خورشید منصوب گردید.

     

    تعداد بازدید: 130
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد