11°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری

   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 9
    تعداد بازدید: 54
    کد: 160334
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
    در منطقه 9 صورت گرفت ؛

    اولین محله گردی با حضور رئیس محترم کمیسیون فرهنگی اجتماعی و زیارت و جمعی از مدیران شهری

    معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 9 از انجام اولین تور محله گردی با حضور جمعی از مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر خبر داد.
    اولین محله گردی با حضور رئیس محترم فرهنگی اجتماعی و زیارت و جمعی از مدیران شهری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، عقیل قدرتی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه با اعلام خبر برگزاری محله گردی سطح منطقه اظهار داشت : این تور با هدف بررسی و رسیدگی به معظلات سطح منطقه و برقراری ارتباط با اهالی محلات و پرسش و پاسخ رو در روی مسئولین با شهروندان برگزار گردیده است.

     

    وی تصریح کرد: در این برنامه احسان اصولی عضو محترم شورای اسلامی شهر ، حسین فرهادیان شهردار منطقه 9 ، سید مجتبی منتظری رئیس شورای اجتماعی محلات مشهد به اتفاق معاونین اجرائی و فرهنگی  این منطقه و جمعی از مسئولین مرتبط حضور داشته و از نزدیک ضمن آشنایی با ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی محلات ، نسبت به بررسی و رسیدگی به دغدغه ها و مشکلات  اهالی در محلات مختلف اقدام نمودند.

     

    قدرتی افزود: مجتمع پردیس از جمله نقاطی بود که مورد بازدید قرار گرفت و طی آن جلسه ای با تعدادی از اعضای هیئت مدیره این مجتمع برگزار شد . عدم وجود پله برقی یا آسانسور در پل هوایی عابر ، انباشت زباله و آتش زدن آن توسط برخی افراد سودجو و عدم وجود سطل زباله به تعداد کافی در محدوده ، از جمله موارد مطرح شده در این محله بود که مقرر گردید مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

     

    وی در ادامه عنوان نمود: نقطه بعدی ، مسجد امام جعفر صادق (ع) و موسسه جوانان نصرت واقع در انتهای بلوار لادن بود که بازدید کنندگان از نزدیک با کارکردهای فرهنگی و مذهبی و اجتماعی این مجموعه آشنا شدند.  

     

    قدرتی بیان داشت : در ادامه این بازدید سری به بوستان آبشار واقع در محله سرافرازان زده شد و نسبت به شناسایی ظرفیت ها و بررسی درخواست های اعضای شورای اجتماعی محله اقدام شد .

    گفتنی است اصلاح روشنایی بوستان ، ایجاد فضایی مختص بانوان ، راه اندازی و رفع نواقص پیست دوچرخه سواری موجوداز جمله درخواست های مطروحه بود.

     

    بازدید از خیریه نور علی ابن موسی الرضا (ع) که موسسه نگهداری کودکان بد سرپرست یا  بی سرپرست می باشد در ادامه برنامه های این مراسم بود . در این برنامه ضمن بازدید از کودکان مذکور و آشنایی با فعالیت های اجتماعی مرکز ، مقرر شد همکاری های لازم از سوی شهرداری در خصوص محل این موسسه صورت پذیرد .

     

    در پایان این برنامه ضمن بازدید از کافه کتاب دلشدگان واقع در حاشیه بلوار وکیل آباد از فعالیت های فرهنگی انجام شده توسط مدیریت این کافه بازدید شد و مقرر گردید همکاری های مشترکی در راستای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با این مجموعه و مجموعه های مشابه صورت پذیرد.

    برای دیدن تصاویر کلیک فرمائید.

     

    تعداد بازدید: 54
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط پورتال منطقه نه شهرداری مشهد انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد